www.thepisceswoman.com The Pisces Woman fashion blog בלוג אופנה: How to Lose a Guy In One Day

Follow Me

Subscribe via email

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

subcribe in a Reader

מופעל על ידי Blogger.

shop my picks

Popular Posts

4 בינו׳ 2018


 איך לאבד בחור ביום אחד בלבד!

אז החדשות המפתיעות, לפני כחודש התגרשתי ויחד עם זה, באות גם התחלות חדשות, מפתיעות , חלקן טובות וחלקן פחות טובות. אך מה שהבטחתי לעצמי השנה, זה לקחת את הכל בחיים בקלות, גם אם תפרוץ מלחמת עולם שלישית (כאימא זה די מאתגר  ) . 

עדיין , אי אפשר בכלל להשוות מלחמות למערכות יחסים (או שכן באיזשהו מובן אם נכנסים לעומק מה הגורמים שהובילו בין היתר למלחמות במובן הפסיכולוגי לאורך כל ההיסטוריה)  

אין לי מושג איך להיות רווקה ומה קורה היום בחוץ, באיזו שפה משתמשים, מה מידת הנזק שהמין הנשי גרם לגבר האמיתי להעלם עם שנים , יצאתי , הכרתי , בחנתי והגעתי למספר תובנות. 
אחת מהתובנות ובכלל לחיים, זה להיות בסדר וכמה שיותר עם כולם! בעבר אם מישהו לא בא לי טוב, הייתי עצמי - מתעלמת עם פרצוף תחת. את לא רוצה שהבחור שנפגע ממך , יפיץ עליך שמועות שאת סתומה וביצ'ית.

 החלטתי להיות הכי מקסימה שיש גם למוכר הבייגלה ברחוב ,ולדחות בעדינות עם אגו בוסט קטן ,לתת מחמיאה ולתת תירוץ הוגן (יש לי מישהו) 
מאמינה שצריך להיות נחמדה לכל גברבר באשר הוא כי אולי יש סיכוי ,גם אם הוא הכי קלוש שיש, שאולי תרצי יום אחד לרוץ לראשות העיר (מי יודע) אז כדאי לדאוג למוניטין שלך.

אני מאמינה שכדי להוציא את הכי טוב שבך , זה להיות עדיין את אבל את עם תוספת של אכפתיות יתרה . זאת הרגשה מעולה כמו אחרי שיעור יוגה. זה כמו להרשות לעצמך להיות פגיעה מול זר שיושב על הספסל ואת מעלעלת אותו בכל הדברים הנוראיים שעברו עליך היום ,כי תכלס לא איכפת לך איזה רושם את משאירה אבל מצד שני ,הזר יחשוב שאת מסכנה ועלול גם לחשוב שאת מקסימה (או מפחידה?)

רק להיות אתם אבל בגרסה של הזקוק, החלש והפגיע. 
לכן, כל מה שידיד ותיק שלי ייעץ לי לעשות עם בחור איקס או וואי, עשיתי בעצם הפוך (לא גיליתי לו את מניעי האמיתיים) כלומר אם הציע להתעלם מבחור, אז החלטתי לא להתעלם. עדיין, אני במסע של גילוי עצמי ובחינת הגבולות והיכולות שלי. שלא תבינו לא נכון, לא מדובר כאן במשחק מטופש אלא החיים האמיתיים רק שבסוף את נותנת למישהו הרגשה טובה.

אז נניח ואת מכירה בחור חמוד ואת מחליטה מכל סיבה שהיא ,בין אם הוא לא מתאים לך , לא עושה לך טוב, הקשר עשוי להיות רעיל, את לא סגורה על עצמך ,ואת מחליטה לסיים את זה תוך זמן קצר /24 שעות , עשי זאת בכמה דרכים אפשריות:

1. כתבי לו טקסט ארוך ומסורבל כמה שיותר מסורבל ופחות מובן. אבל אם הבחור מתוחכם ויודע שאת מסוג הבחורות שלא נוהגות לכתוב טקסט יותר משורה אחת, עשי זאת בהדרגה במהלך כל היום עד שאת חוצה את מגילת אסתר.

2. חזקי לו את האגו והחלישי את עצמך מולו תצייני בפניו את הדברים החיוביים שבו כדי להעניק לו ביטחון , אבל יחד עם זאת תציגי את הקשיים שלך. ברגע שהוא יבין ,שקשה לך ואיכפת לך יותר מדי ממנו, יש סיכוי שירפה. לעולם אל תגזימי ותציגי גרסה לא אמיתית שלך, כלומר תמכרי לו אשליה שאת מאוהבת בו כשאת בעצם לא. לא להגזים ולשקר. שקר ילווה אותך כל החיים וככל שתהיי אמיתית, הסיפור יהיה מאחוריך ויחשב לעבר.

3.  תציגי לו את החסרונות שבך בא לך להיות חלשה ולהפסיק להעמיד שאת חזקה? תעשי זאת , את לא נמצאת במקום עבודה ואת לא חייבת לו כלום. יש לנו נטייה תמיד כששואלים לשלומנו ,להגיב שהכול בסדר אולי הגיע הזמן לקטר ולשתף בכל מידע לא רלוונטי.

4. תיזמי דרמה מכלום אם זה לא עוזר , תיזמי מריבה או דרמה אם באמת יש משהו שעשוי היה להפריע לך אבל לא ממש הפריע לך. הוא ירגיש שזה כבד ושהוא צריך להתרחק מעט . גם אם החליט להתרחק ליומיים , נצלי את היומיים כתירוץ לסיום הקשר.

5. תתקשרי אתו דווקא בזמן הלא פנוי שלו אם עניין הדרמה לא עוזר, תתקשרי אליו בשעות, שהוא הכי עסוק ביום (או עם חברים) ואם הוא לא מגיב או מגיב ולא מתקשר בחזרה תוך זמן קצר, תראי לו שזה מפריע לך. אחרי הכל , מפריע לנו שגם השכן שלנו ,לא מגיב אז למה לשחק אותה קול?!

הרשי לעצמך להיות אימפולסיבית וחסרת סבלנות אעפ"י שאת לא ממש כזאת. זה בריא להוציא דברים החוצה מדי פעם, אז למה לא להיעזר במישהו.

6. לציין בפניו את הניתוק לבסוף, תציגי לו את העובדה כדי שזה לא יבוא לו בהפתעה ,שאת מחליטה להתנתק ממנו. למחוק אותו מהפייסבוק, לחסום ברשתות החברתיות .
כדאי להוסיף את העובדה שאת עושה זאת כי את יודעת שלא תוכלי לעמוד בפיתוי. זה הגיוני כמו שמישהו מחליט לא לגשת למבחני הסמכה במקצוע מסוים כדי לא לקבל את הרישיון לעסוק בתחום שאינו תואם את כישוריו ויכולותיו. כך, הוא מונע את עצמו כדי לא ליפול לפיתיון. את רוצה לתת לגבר שלך הרגשה שהוא הפיתיון ואינך יכולה לעמוד בפניו.

אם החיים קצרים ואת יכולה לסיים קשר תוך יום עוד לפני שהתפתח למשהו משמעותי, אז נסי להשתמש בכלים האלו. אם לא הצליח , יש לך בידיים משהו טוב שאולי כדאי לא לפספס וזאת בהנחה שהבחור כן לפחות מושך אותך. 

מקווה שאהבתן את הכתבה. תרגישו חופשי להגיב ולשתף מה דעתכן 
נשיקות


Here's the thing , The surprising news, I'm finally divorced and along with it, come new beginnings, surprising, some good and some less good. But One thing for sure, what I promised myself, is to take life not too serious, even if World War III breaks out (as a mother it is quite a challenge). 

Still, it is impossible to compare wars to relationships (or Perhaps Thats make sense if you going into the depth of what the factors that led to it throughout history)

The thing is I'm not sure I know how to be Single and what is going "ouside there" , in what "language" should I suppose to use, The masculinity harm effect that we are the woman cause, , I had to investigate in order to reach several insights. One of that insight, and even life, is to be OKey with all GUYS! In the past I use to be a snob princess and just ignore any guy who tried to hit on me. Afterall, The last thing you wish to achieve today as a mature women is that someone will spread bad Rumors about you, don't you?!


So suppose you know a cute guy and decides for whatever reason, whether he isn't not good for you, or just want to cut it off for any reason and you decide to end it soon, 24 hours, do it in several ways:


1. write aim long cumbersome text, with unrelevent details and examples from the past (stories you know). However, in case he knows you well , the kind of oppposite girl, you have to be more sophisticated and begin with few lines text till you gradually cross the Megillat Esther. 

2. Let aim feel good about aimself and show aim your weakness. Once he realizes that it's difficult for you and you care too much for aim, he will consider to pull away. Never overdo , be real and honset but with the addition of too much caring.

3. Initiate a fight or small drama from scratch. 

4. interrupt him during his unvailable time if it doesn't help, call him at times, he's busy day (or with friends) and if he doesn't respond or react and call back within a short time, show him that it bothers you. After all, it bothers us that our neighbor doesn't respond, so why play it cool? 
Allow yourself to be impulsive and impatient. It's good to get things out once in a while, so why not use someone?!

5. specify the severance to him Finally, introduce him to the fact so it doesn't come as a surprise to him, you decide to disconnect him. To delete it from Facebook, social networks 
You should add the fact that you do it because you know you can't resist aim.  

Iife are too short ,why should you waste it on someone that not worth it?!.unless you got a catch , you will know about it by the time this guy will not give up on you.
Hope you liked it. Feel free to comment and share what you think
Kisses